Kocatürk Mezunlarının Mekanı

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.

5 posters
YazarMesaj
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

Saygınlık : 2147483647
Rep Puanı : 11

Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Empty
MesajKonu: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:34 am

Merhaba.Burada herkes okuldaki öğretmenler hakkında görüşlerini paylaşabilir.Ben kendi düşüncelerimi aktarayım.Öncelikle bunu okuyanlar sen okulda yaptıklarınla nasıl bunları yazarsın diyebilir.Hak veriyorum.Çünkü okulun enlerindendim. Very Happy neyse başlıyorum.

Matematik Hocamız : M.Edip ALP

Sevdiğim saydığım bit hocam.O da bizi severdi.Kesinlikle güvenebilirsiniz.Her konuda.Çok yardımsever bir insan.Az yardımcı olmadı.Ben de şüphesiz bilgisayar konusunda Very Happy teknik servisliğimi gösterdim.Şaka bi yana gerçekten iyi bi hoca.Sinirli olduğunu anlayabilirsiniz.Şaka yapmaz.Somurtur.Herşeye kızar falan.O ders üstüne gitmeyin.Bırakın.Sonra düzelir zeten.

Türkçe Hocamız : Rahman AYGÜN

Olmazsa olmaz hocam.Sınıf öğretmenimiz.Okuldaki en serbest en realist insandır.Mantıksız yaptığı bir iş göremezsiniz.Okulda mantıklı açıklaması olmayan her türlü cezayı çiğneyebilirsiniz.:DSaça başa hiç karışmaz.İstersen okula çıplak gel Very Happy Gelmeyin ha . Very Happy Çok kitap okur.Çok kitap okutur.Testle tostla uğraşmayın kitap okuyun.Terbiyesizlik etmeyin . O kadar... Very Happy

Sosyal Bilgiler Hocamız : Muzaffer Geydiren

6.sınıftaki gibi sayın sabırtaşı Mehmet Açıkel hocamızı kızdırdık kızdırdık.Ama öyle böyle değil.Öğretmenlerim okur diye yaptığım akla hayale gelmeyen manyaklıkları anlatmıyorum.İsteyene özel mesajla anlatırım Very Happy Neyse. Bu hocamız bizi bıraktı gitti.Yerine Muzaffer hocamız geldi.İlk geldiğinde aklımdaki tek düşünce : "Lan olm bu kadın manyak yaw ben bunla uğraşmam" oldu. Bayağı bi korkmuştum.Ama bir ay sonrayı hatırlıyorum daha da kısa olabilir Very Happy Hocamız şöyle dedi "Cem yeterki ses çıkartma ama ne yaparsan yap" Very Happy:D saygıyla anıyorum buradan.Her ne kadar dersleri dinlemesem de Very Happy sbs de elde ettiğimiz başarılar için hadi onları da bırakın şimdiden özlemle aramaya başladığımız Kocatürklü olduğumuz günlerin mutluluğunu her saniyesine kadar yaşatan ve bizim her saniye mutlu olmamızı sağlayan okuldaki bütün çalışanlara sonsuz teşekkür ederim.

En son The Godfather tarafından Perş. Eyl. 10, 2009 11:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://kocaturk.eniyiforum.org
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:36 am

Fen Bilgisi Hocamız : Songül Irmak

Öncelikle ne kadar sizi sevmediğini düşündüğünüz anlar olsa da belki de okuldaki en soğuk gelen öğretmen olsa da bilin ki başınıza bişey gelirse herkesden önce o yardım edecektir size.Kıyamaz bize ya o . Very Happy
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:38 am

İngilizce Hocamız : Aysun Okut

Soğukkanlı disiplinli bir o kadar da neşeli teknolojik ve sosyal bir öğretmenimiz.Dersi derste dinletir teneffüste de sohbet edebilirsiniz. Üzerine fazla gitmeyin ateşle yaklaşma gibi bişi Very Happy anlıcanız şirin görüntüsüne aldanmayın Very Happy sizi bitirebilir.
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:41 am

Pc hocamız (akıl hocam,saygıdeğer komşum) : Fatih DİNÇER

Adını duyunca tüylerim ürperir.Ama korkudan değil.Beni bilen bilir okuldaki hiçkimseden korkmam (Durmuş Bey Öğretmenimiz hariç).Asaletinden.Mantıklı hayır demeyi bilen , seviyeli bir insandır.Takıntıları yoktur.Saçma kurallar yüzünden ihtiyacı olan birisine sırt çevirmez.Bana manevi olarak her zaman yardım etti.Very Happy size de edebilir etmeyebilir de . Oturup orda güzel güzel pc başında zaman akarken zil çalar duymaszın ve Dinçer hoca gelip hadi boşalt burayı diye inler.Very Happy
BisSe
Çaylak
Çaylak

Saygınlık : 3
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:58 am

Ne diybilirim ki 10 yılım orda geçti Very Happy:D bütün hocalarım ayrı tabi ki Very Happy Mehmet Edip Alp :bütün herşeyi paylaşabilcğm öğretmenlerimden biri Very Happy çok eğlenceliydi kendisi Very Happy derslerde sayesinde hiç sıklmazdık Very Happy Rahman Aygün: çok düşünceli çok mantıklı bi insan Very Happy onu unutmak zaten mümkün değil Very Happy Muzaffer Geydiren : kendisiyle çok kavga ederdk ama neyse Very Happy sonuçta VİP'den dğilz Very Happy iyi birii..
Songül Irmak :çok seviyorum onu:D hep takılırdı bize Very Happyçok iyi bi öğretmenimdi Very Happy Aysun Okut:eveeet Very Happy ingilizce dersleri aysun hocamla hoşuma giderdi:D dışı kadar içide çok güzel Very Happy Fatih Dinçer:aaa kankam Very Happy iki dk karşıya gidip de Fatih hocayla sohbet ediyim derdm sıkıldığımda Very Happy bide boşalt burayı demeseydii Very Happy Sebahat Ayan Surprised da küçüklüğümden beri benimle ilginen bi öğretmenim resimle ilgilendim çok sayesinde Very Happy Namık Yazar:uçuk müzik öğretmenimm Very Happy çok yeteneklii Very Happyçok iyi biri ayrıca Very Happy beden eğitimi öğretmenleriminde ellerinde büyüdm nerdeyse onlara da çok teşekkür ediyorum çok iyilerdi Very Happy
JrHumanist
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
JrHumanist

Saygınlık : 20
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 7:10 am

Songül Irmak: Dersinde huzuru bozmayın yeter o bir melektir.Ama kızdırdınız mı haftalarca kurtulamassınız farklı davranır onceden yaptı hiç bişeyi yapmaz sizden hiç bişey beklemez duruma gelir.Smile oyuzden fazla ustune gitmeyin.Sunuda solemek gerekirse cem arkadasımın dediği gibi en ufak bişe olsa yardımınıza o koşar herkesten fazla sever oğrencilerini tabi ne kadar kızsa bagırsa caırsada oğrencileride onu:)

Mehmet Edip Alp: Farklı biri Razz tek yapmanız gereken dersin 15 dksında anlattı dersin huzurunu bozmayın sonra zaten serbestsiniz istedinizkonudan test cozmek için tabi SmileSmile Ve kızdımı sakın ustune gitmeyin fazla zararlı cıkarsınız bidaha kiders kızgınlı gecer zaten.

Mehmet Açıkel:Tam bir melek istedinizi yapın o hiç birşey demez cok iyi niyetlidir.Tabi bu iyi niyetini suistmal edip dersi bozmak sizin vicdanınıza kalmıs bişey.En sevdim oğretmenlerdenbiridr bende yeri herkesten ayrı.

Rahman Aygün: Pek sevgili Türkce oğretmenimiz tam bir öğrenci kafasına sahip biri bi orencinin yapmak istediği herşeyi oda yapmak istior yapıor.Haftanın 6 saat dersinde toplasan 3 saat ders işlersin ama az işlersin öz işlersin 6 saatten fazla işe yarar.3 saatte yararlı genel kultur sohbetlerinde ve bi arkadas bir baba gibi yaklastı sohbetlerde bulunursunuz on yargılı olmayın cok iyi biri.

Aysun Okut: Bu konuya değinmek istemiorum:) üstüne fazla gitmeyin yanarsınız
fahridaban
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
fahridaban

Saygınlık : 37
Rep Puanı : -2

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 7:00 pm

Mehmet Edip Alp:kendisi çok şakacı ve paraya düşkün bir insandır.çok iyi + ve - pazarlığı yapardık kendisiyle ama tabi sonunda hep onun dediği olurdu Smile Smile Çok severiz Mehmet hocamızı biz.. Kendisinin yarın doğumgünü Smile Facebookdan kutladım tabi ama duyacak olursa burdan da sölerim:Doğum gününüz kutlu olsun hocam Very Happy
Aysun Okut:Derste dersi kesinlikle yaptırır hiçbir şekilde kaynatamazsınız Smile Ama sinirlendi mi orda olmamanızı tavsiye ederim Smile Sonçuta kendisi çok sevdiğim öğretmenlerdendir.
Songül Irmak: Belki de dersimize giren en renkli öğretmendi.Çok değişik sözleri vardı hep içinden söylerdi bizi kırmamak için sağolsun Smile O gün işleyeceği konuyu kesinlikle işletir daha sonra muhabbet etmemize izin verirdi ama geriye sadece 3-4 dakika kalırdı genelde Smile
Rahman Aygün: Kesinlikle önyargılı olmayın derim sert görüntüsünün aksine aslında tam bi öğrenci yanlısıdır.Hep yanımızdadır haksızlıklara karşı bunun için teşekkürler.. zaten derse diyecek yok gayet iyi işlerdi. iyi bi öğretmendi sınıfta sevmeyen yoktur tahminimce SmileSmile
Muzaffer Geydiren:Vip öğretmeni olarak da bilinir.ben de vipten olduğum için çok severdim kendisini o da bizi severdi aslında tüm sınıfı severdi ama sınıf bi türlü kabullenmezdi Smile Smile Çok yazdırırdı ama olsun şu ana kadar gördüğüm en iyi sosyalcilerden..
barış
Çaylak
Çaylak

Saygınlık : 1454
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:56 pm

muzaffer geydiren hanım öğretmenimizi buradan saygılarımla anıyırum..Very Happy cheers V.İ.P Evil or Very Mad burasıda şakası Very Happy V.İ.P den sevdiğim arkadaşlarım var:D
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:57 pm

bu arada Very Happy muzaffer hocamızın soyismini yazmayı unutmuşum hemen editliyorum Very Happy
barış
Çaylak
Çaylak

Saygınlık : 1454
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 1:06 am

söylemesem haberin olmıcak Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Kopfschuettel
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.   Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır. Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:32 am

Very Happy

Yeni Sekizler İçin Öğretmenler Hakkında Eleştiriye Açıktır.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunlar hakkında
» DERSLER HAKKINDA TEMEL BİLGİLENDİRME
» Fen ve Teknoloji öğretmeni Songül Irmak hakkında..
» Okulumuz Boyanmış :D Yeni Gördüm :D
» Bilgi yarışması hakkında bilgi