Kocatürk Mezunlarının Mekanı

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !

4 posters
YazarMesaj
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

Saygınlık : 2147483647
Rep Puanı : 11

L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Empty
MesajKonu: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:46 am

Okullar açılıyor.Bu aslında özellikle benim gibi fen liseli ve inek diye tabir edilen arkadaşlarımız açısından sitenin bittiği anlamına geliyor olabilir.Ama ne okuldan korkuyorum ne de arkadaşlığımızın bitmesinden. Buradan da tüm abidik gubidik oyunlardan kafasını kaldırmayan Kocatürk'lü lere söylüyorum . Günde sadece 5 dakikanızı ayırırsanız . Sitemiz yaklaşık 1 ayda googleda ilk yerini alır , bizler de arkadaşlığımızı yaşatmış oluruz. Sadece 5 dakika fazla birşey gibi gelmedi bana.Hem ne kadar üye sayımız olursa o kadar para kazanırız ve daha iyi bir hosta geçeriz . . .

http://kocaturk.eniyiforum.org
yetkin
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
yetkin

Saygınlık : 90
Rep Puanı : 16

L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Empty
MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 6:56 am

The Godfather demiş ki:

Okullar açılıyor.Bu aslında özellikle benim gibi fen liseli ve inek diye tabir edilen arkadaşlarımız açısından sitenin bittiği anlamına geliyor olabilir.Ama ne okuldan korkuyorum ne de arkadaşlığımızın bitmesinden. Buradan da tüm abidik gubidik oyunlardan kafasını kaldırmayan Kocatürk'lü lere söylüyorum . Günde sadece 5 dakikanızı ayırırsanız . Sitemiz yaklaşık 1 ayda googleda ilk yerini alır , bizler de arkadaşlığımızı yaşatmış oluruz. Sadece 5 dakika fazla birşey gibi gelmedi bana.Hem ne kadar üye sayımız olursa o kadar para kazanırız ve daha iyi bir hosta geçeriz . . .

lan çk haklısın . ama bu işten karımız noolcak Very Happy para sana gelio
fahridaban
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
fahridaban

Saygınlık : 37
Rep Puanı : -2

MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:42 pm

tamam cem ayırırız ne demek Very Happy Very Happy
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:00 am

Very Happy yok fahri lafım sana diil Very Happy
fahridaban
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
fahridaban

Saygınlık : 37
Rep Puanı : -2

MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 6:34 pm

iyi tamam o zaman ama yine de ayırırız Very Happy Very Happy
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:07 pm

:d
Aysu Ceren_CRAZY
Çaylak
Çaylak
Aysu Ceren_CRAZY

Saygınlık : 19
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !   L  Ü  T  F  E  N      B  U     K  O  N  U  Y  U     O  K  U  Y  U  N ! ! ! Icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 8:20 pm

EWT

L Ü T F E N B U K O N U Y U O K U Y U N ! ! !
1 sayfadaki 1 sayfası