Kocatürk Mezunlarının Mekanı

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::

:::Kocatürk Koleji Mezunlarının Mekanını Görebilmek İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hakkımdaki bir saçmalık :D

3 posters
YazarMesaj
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

Saygınlık : 2147483647
Rep Puanı : 11

Hakkımdaki bir saçmalık :D Empty
MesajKonu: Hakkımdaki bir saçmalık :D   Hakkımdaki bir saçmalık :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:27 pm

Bilen bilir Very Happy benim bilgisayara olan ilgimi . Tabii az bişey programlama var . Neyse , benim amcam diş doktoru ... Ve hasta kayıtları günü gelen cari işlemler için falan Dentaline isimli program ile kayıt tutuyor . Bu amcam laptobunu bilgisayarcıya formatlanmak üzere bırakmış . Üzerinde de Dentaline 2.3 version 250+ TL lik artık bulunamayan eski versiyon cd var.Bizim salak bilgisayarcımız orijinal xp cdsi kurmak yerine katılımsız xp kuruyor...Sonra da -yanlışlıkla- cdnin ve bilgisayarın üzeri kalıcı hasar verecek şekilde parfüm tarzında bir maddeyle nokta nokta hasar veriliyor.Tabii cd çalışmıyor.Bilgisayara kurulmuş ama.Neyse bu sefer de data lar açılmadı.Tabii cdden bir daha kurmak gerekti.Neyse ben 24 saatten fazla bu cdyi kurtarmak için uğraştım.Neyse... Bu sefer kurduk programı.Oral bölümün dataları yine hata verdi.Benim elimde de 2.5 cd si var.Yeni versiyon.Adamlar bunu düzeltmek için 80 TL istadiler.Ben oturup dün akşam 3 ' e kadar eski program datalarının kodlamalarını düzelttim ve sonra tekrar baştan vista destekli olan yeni sürüme uyarladım . Sonra programın çalışması için gerekli olan Borland Database Engine programını içine gömdüm.İlk açılışta arkada sessiz sedasız kurulacak 3 saniye beklenecek ve Dentaline Programı kurulacak.Borlandın kurulup kurulmadığı her açılışta iki saniye gibi bir sürede denetlenecek kuruluysa program direk açılacak , kurulu değilse bir iki saniye daha kurulacak işte. Ve bu programı tamamen Flash Bellekte çalışabilir hale getirdim. Ben bi dahiyim dimi Very Happy
http://kocaturk.eniyiforum.org
Aysu Ceren_CRAZY
Çaylak
Çaylak
Aysu Ceren_CRAZY

Saygınlık : 19
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Hakkımdaki bir saçmalık :D   Hakkımdaki bir saçmalık :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:17 pm

Cem ne diim bn sana
yetkin
Kocatürk V.I.P
Kocatürk V.I.P
yetkin

Saygınlık : 90
Rep Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Hakkımdaki bir saçmalık :D   Hakkımdaki bir saçmalık :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:00 pm

bişi deme :d
The Godfather
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
The Godfather

Saygınlık : 2147483647
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Hakkımdaki bir saçmalık :D   Hakkımdaki bir saçmalık :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:05 pm

Very Happy ama bitti sonnda Very Happy
http://kocaturk.eniyiforum.org

Hakkımdaki bir saçmalık :D
1 sayfadaki 1 sayfası